Balineesien ja itämaisten pitkäkarvojen kasvattajia

 

Kasvattajatietojen päivitykset: bajavakissayhdistys(at)gmail.com

FI*Aurinkorinteen
Mari Himanka
TAMPERE
mari.himanka@live.fi


FI*Batlandia's
Sanna Hieta
LOHJA
Puh. 0500 618836
sanna.hieta@gmail.com

 
Jari Lahtonen
Lahti
Puh. 0403711804


FI*Cleverkitty
Leena Taavitsainen
TURKU
Puh. 
04578718280
taavits.leena@gmail.com
http://www.cleverkittysites.fi

FI*Fercatin 
Elina Ferm HELSINKI
Puh. 0400 703 478
fercatin@elisanet.fi

 
FI*Hämynhäivän 
Heidi Åhman
BILLNÄS
Puh. 0500 991 006

marakessi@gmail.com
 
FI*Maumaun
Johanna Närvä-Hakala
NURMIJÄRVI
Puh. 040 868 0380
johanna_narva@hotmail.com
FB: Maumaun kissala
 
FI*Mummeli 
Paula ja Petri Jaakkola
HELSINKI
Puh. 050 331 6717
 
 
FI*Noxx
Nina-Maria Tigerstedt
ESPOO
Puh. 050 304 2422
 
 
 
 

 

 

FI*Nenatnak
Marianne ja Timo Kantanen
KOKKOLA
Puh.040 705 3990
 

FI*Popoliinan
Kirsi Kollanus-Böös
VIRKKALA
popoliinan@hotmail.com
Puh. 050 565 2444

FI*Rokkitassu
Lilja Nyberg
Mänttä-Vilppula
0417074236
 
FI*Sunasultan
Eliisa Oral
Kotka
eliisa.oral@hotmail.com
Puh: 044 541 4823
 
FI*Sungain
Kirstiina Kaarakka
Tampere

FI*Tistan 
Leena Boswell
KARJAA
Puh. 040 563 6525
leena.rinne@2me.fi

FI*Willicon 
Eeva-Leena Juntunen
PORVOO
Puh. 044 345 9555

williconcats@gmail.com
Instagram: Williconcats

FI*Volaren 
Kirsi Korkala
ESPOO
Puh. 050 320 0546

kirsi.korkala@ramboll.fi
FB: Volaren Kissala

FI*Yoyon 
Hanna Oiva
RAISIO
Puh. 040 518 4616

hanna.oiva@luukku.com

 

 

 

 

©2022 BaJaVa - Putteri (MMD Networks Oy)